Arılar

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

İşletmeniz İçin Yaban Arısı Kontrolü

Eğer bir yaban arısı tarafından sokulduysanız, bu kolayca unutacağınız bir şey değildir. Bu durumda, iş yerindeki yaban arısı sorununun müşteriler ve çalışanlar için istenmeyen türde dikkat dağılmasına neden olması sürpriz değildir. İşletmenizi kesintiye uğratmadığından emin olmak için, sorunun mümkün olduğunca çabuk çözüme kavuşturulmasını sağlamanız gerekir. İyi haber şu ki, tek yapmanız gereken bizi aramanızdır ve derhal geri kalan işleri bizler halledeceğiz.

Yaban arıları temizlendikten sonra, bilgili uzmanlarımız arıların geri dönmelerini nasıl önleyeceğiniz konusunda size bilgi verecektir.

Rentokil'i 444 3 554 den ücretsiz olarak arayın ve 2 iş günü içinde yaban arısı sorununuzu dikkatli ve etkili bir şekilde çözeceğiz.

GERÇEK: Profesyonel uygulamaların hemen ardından yuva ortadan kaldırılamaz çünkü yem arayan yaban arılarının yuvalarına yani evlerine geri dönmeleri birkaç gün sürebilir. Tüm yaban arılarının dönecek vakti olana kadar beklemelisiniz. Bunu yaptıklarında, aynı zamanda kontamine olurlar ve bu da bütün koloniyle tek seferde başa çıkılmasını sağlar.

Yaban Arısı Kontrol Çözümleri

Yaban arısı sorunlarıyla başa çıkmaya yönelik uzun yıllara dayanan tecrübelerimizi kullanarak, kendimize ait sizleri uğraştırmadan yaban arısı yuvalarıyla uğraşma zahmetine katlanan etkin ve çoğu zaman benzersiz hizmet çözümümüzü geliştirdik.

  • Arı Tuzakları - Avlularda veya bahçelerde yaban arılarını müşterilerinizden ve çalışanlarınızdan uzaklaştırmak için dışarıda asılı pratik, ihtiyatlı ve etkili eşek arısı tuzakları. Her bir tuzak, yaban arıları ve eşek arıları için dayanılmaz özel bir fermantasyon çözeltisi içerir. Akıllı tasarım, yaban arıları içerisine girdikten sonra asla dışarıya çıkmayacakları anlamına gelir.

  • Luminos Üniteleri - Yiyecek hazırlama alanlarında, yaban arıları da dâhil olmak üzere uçan haşere ile başa çıkmanıza yardımcı olur. Diğer uzaktan kumandaların aksine, benzersiz çalışma sistemi, ölü böcek parçalarının kirliliğe neden olma riskini azaltır.

  • Sineklik - Kapı ve pencerelerdeki sineklikler, hâlihazırda doğal havalandırmayı sağlarken yaban arılarının işyerinize girmesini engeller.

  • Sağduyulu - ve etkin maliyetli çözümler.

  • Hızlı Geridönüş - 2 iş günü içerisinde garantili uygulamalar.