Fareler

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

Farelerden Nasıl Kurtulursunuz?

Fareler gıda seçmezler, tezgah altlarında, masalarda ve dolaplarda gıda artıkları ararlar ve  Salmonella, Leptospirosis veya Hantavirus gibi hastalık ve hastalık mikrobu yayarlar. Kolayca erişebileceği küçük boşlukları hem barınma ve gıda için kullanırlar. Gıdanın çok olduğu ve yuvalanma için uygun alanlar onlar için uygun bölgelerdir. Kolayca ulaşabilecekleri besin kaynaklarını kaldırarak evinizi veya işyerinizi daha az risk altında tutabilirsiniz. Ayrıca bu durum gıda bozulmaları ve fare istilasından kaynaklı hastalıkların azalmasında yardımcı olacaktır.

Farelerden Kurtuluyorum

Eğer fare aktivitesi varsa, kendinizi rahatsız ve endişeli hissetmeniz çok doğaldır, ancak endişelenmeye gerek yok. Fare istilası güvenli ve etkili bir şekilde çabuk çözülen yaygın bir istiladır. Eğer amonyak kokusu gibi hoş olmayan bir koku veya küçük hayvan dışkısı gibi izler varsa fare sorununuzu çözmek için 444 3 554 ‘den bizi arayın. 

  • 1 - Size uygun bir randevu zamanı planlamak için  24 saat içinde size geri dönüş yapıyoruz.(Pazartesi- Cuma)

  • 2 - BPCA Sertifikalı satış uzmanları , kapsamlı bir inceleme  için ziyaret yapılarak, fare sorununuzu değerlendirerek, güvenli ve etkin bir uygulama için tavsiyeler verirler. Kemirgenler ile uzun süre çalışmak bizlere onların davranışları konusunda uzmanlık sağladı.

  • 3 - Onayınız alındıktan sonra BPCA sertifikalı teknisyenlerimiz sıçan kontrol uygulamalarına başlamak için uygun bir zamanda ziyaret edecektir.  Tüm uygulamalar ailenizin ve evcil hayvanlarınızın güvenliği dikkate alınarak tasarlanır.

  • 4 - Fare probleminiz çözülene kadar teknisyenlerimiz takip ziyaretleri yapacak.  Fareler için endişelenmeye gerek yok, biz sizin için onlardan kurtarabiliriz.

  • 5 - Ayrıca evinizi ve işyerinizi fare ve başka sıçan istilasından korumak için tavsiyeler de sunacağız.

Fare Kontrol Maliyetleri

Evinizde veya işyerinizdeki fare istilasının endişe verdiğini anlıyoruz ve her fare istilasının farklı sonuçları olabilir. Uzman ekibimiz konuyu görüşerek,  doğru bir fiyatlandırma ile fare istilasını çözmek için sizinle temasa geçecektir.
İstilayı araştırmak için evinizi veya işyerinizi ziyaret etmemiz gerekebilir. Bu ziyaret farenin türünü ve istilanın boyutunu teyit etmemizi sağlar. Böylece fare sorununu çözmek için en uygun ve etkili uygulamayı sağlar. Eviniz ve işyeriniz için  ön inceleme ve teklifimiz ücretsizdir.

Farelerden Kurtulmak İçin Kedi ve Bitkileri Kullanmak

Farelerden kurtulmak için kedi almak batıl bir inançtır. Kediler içgüdüsel olarak fare avlarlar, ama nadiren etkili bir fare kontrolü sağlarlar. Nane, papatya, lavanta, karanfil gibi bitkileri  farelerin sevmediği iddia edilmektedir.  Diğer bir batıl inanç, hiç kimse fare kalmayacağına dair söz veremez . Farelerin girişini engellemek için daha fazla bilgi edinin ve onları engellemek için nasıl yardımcı olabiliriz

Bize Ulasin