Hamamböcekleri

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

İşyeriniz için Hamamböceği Hizmeti

İşyerinizdeki hamamböceği varlığı iş ve marka itibarınıza çok ciddi olumsuz bir etkisi olabilir. Hamamböceği istilasında bütün işletmeler risk altındadır, ama gıda işletmeleri daha büyük tehlikelere maruz kalabilir. Hamamböcekleri hemen hemen her şeyi yiyebilir, kitaplar, plastik ambalajlar, resimler ve insan gıdaları. Onların bu yeteneği işinizde yüksek para kayıplarına neden olabilir.

 Ücretsiz hamamböceği teklifi için bizimle iletişime geçin

Ücretsiz Hamamböceği Teklifiniz İçin Bizimle İletişime Geçin

Rentokil’in Hamamböceği Çözümleri

Rentokil olarak işyerinizi hamamböceği istilasından korumak için etkili ve yenilikçi çözümlerimiz ile size yardımcı olabiliriz. 

Hamamböceği problemi gıda işletmelerinde hijyen seviyesini çok ciddi olumsuz etkileri olabilir. Mutfak ve yemek alanları bu hastalık saçan böceklerden dolayı besin kontaminasyon riskiyle karşı kaşıya kalabilir.

Hizmetimiz ve faydaları

  • Ücretsiz Ön İnceleme ve Zararlı Denetimi - İşyerinizde mevcut problemleriniz ve potansiyel problem alanlarınız için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

  • 24 Saatte Geri Dönüş (Pazartesi-Cuma)

  • Sertifikalı teknisyenler ve satış ekibimiz - Kalifiye ekibimiz ve deneyimli uzmanlarımız ile bulunduğunuz sektöre özel çözümler sunuyoruz

  • Minimum kesinti - Profesyonel hizmetimizle; hamamböceği istilasını çözmek için; verimli ve işinizi en az kesintiye uğratacak şekilde hızlı ve etkili çözümler sunuyoruz.

  • Kimyasal içermeyen çözümlerimiz - Bizim kullandığımız böcek monitörleri ile riskli alanları izleyebilir ve var ise zararlıları görebilirsiniz.

  • Professional prevention advice - Deneyimli teknisyenlerimiz hamamböceğini önlemek için tavsiyelerde bulunabilir.

Hamamböceği İstilasından emin değilseniz?

İhtiyacınız olan profesyonel uygulama için, tesisiniz etrafındaki bazı yaygın işaretlere bakabilirsiniz.