Karincalar

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

İşinizde Karınca Kontrolü

Ticari işletmelerde karıncalar daha fazla soruna neden olabilir. Para , mal ve itibarınıza zarar verebilir. Özellikle steril alanlar bulunması gereken işletmelerde ya da gıda ile ilgili işletmelerde daha çok sorun yaratır.

Bar, restoran, hastane, ofisler, depolar, yiyecek ve su depolanan diğer binalar gibi tesisler yüksek hijyen standartlarına ihtiyaç duyarlar- bu da karıncasız ortam demektir.

Şirketinizde yeterli düzeyde karınca kontrolü yapılmazsa aşağıdakı konularda zarar görebilirsiniz:

  • İsraf Etmek - Kirlenmiş gıda ve diğer ürünlerin atılması gerekir, para ve kaynak maliyeti

  • Endişe - Karıncalar hastane ve bakım evleri gibi yerlerde hastalık yayabilirler. (Örneğin firavun karıncaları) hasta ve bakımevleri sakinlerini rahatsız edebilir ve hijyen standartlarınızı sorgulayabilir.

  • İtibar - Kârlılığınızın yanında itibarınız da sizi karıncalar yüzünden bırakan müşterilerinizle beraber gidecektir.

Bahçe Karıncası Kontrol Servisi

Bahçe karıncaları Türkiye genelinde bulunan en yaygın karınca türüdür. Bu türün becerisinden dolayı duvar boşluklarına, diğer gizli boşlukların içine, taşların altına çeşitli çimenli alanlarda yuva yapabilirler.

İç alan ya da dış alanda yaşadığınız tüm karınca istilaları için size özel oluşturulmuş servisimizle en etkin ve uygun yöntemler kullanarak çözüm buluyoruz. Bütün uygulamalarımız, sprey uygulamalardan to özel yemleme ve ya toz kullanımı sizler ve çalışanlarınız için güvenlidir.

Karınca Kontrolü İçin Etkili Adımlar

Sertifikalı teknisyenlerimiz karıncaların farklı türlerini belirlemede ve sağduyulu ve hedefe yönelik karınca kontrolü sunabilir. Tüm uygulamalarımızın personel ve müşteriler için güvenli olduğunu söylememiz gereklidir.

Bizi arayın ve aşağıdaki planımızı uygulayalım

  • Sertifikalı satış temsilcilerimiz işyerinizin iç ve dış alanlarında yapılacak ücretsiz ön inceleme için sizinle uygun bir zaman belirleyecektir.
  • Satış temsilcimiz belirli bir iş sektöründe istilaya dayalı bir uygulama planı önerecektir- aksiyon planı için bir maliyet verirler
  • Fiyat onaylandıktan sonra, satış temsilcisi bir teknisyen ile ziyaret düzenler. Karınca kontrolünde uygulamaya bağlı olarak çeşitli ziyaretler gerekebilir.
  • İlk ziyarette, teknisyenimiz iş başlamadan önce uygulama sürecini sizlere anlatır.
  • Sorunun geri gelmemesi için, düzenli karınca kontrol denetimleri yapabiliriz.