Karincalar

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

Karıncalar Nasıl Önlenir?

Eğer bir karınca istilası nedeniyle risk altında olabileceğiniz endişesi varsa bazı basit caydırıcı önlemler alabilirsiniz. Aşağıdaki kontrol listesi evinizi veya işyerinizi karınca istilasına karşı korumanıza yardım olacaktır veya istilanın büyümediğinden emin olun.

Çoğu karıncalar yemek aramak için evinize gelir. Karıncaları tatlı ve yapışkan şeyler çeker, bu yüzden gıda tutulan yerler ve mutfak dolaplarında karınca bulunabilir.

Bunu aklınızda tutarak, karıncalardan kurtulmak için hatırlamanız gerekenler:

  • Temizlik - Gıda ve sıvı döküntülerin temizlenmesi.

  • Süpürmek - mutfak birimleri ve aletleri altında herhangi bir gıda kırıntısı.

  • Yiyecek saklamak - Mümkün olan heryerde hava geçirmez kaplarda.

  • Evcil Hayvanınız varsa - yenmeyen yemeği hemen kaldırın.

  • Engellemek - Kapı ve pencere çerçeveleri etrafındaki karıncaların giriş noktaları olan çatlak ve yarıkların kapatılması.

  • Bahçe de. - Gübrelerinizi kapalı tutun ve tüm çöp bidonlarının kapaklarının sıkıca kapalı olduğundan emin olun.

Herşeyden önce depolama alanlarında bulunan tüm gıdaların üstünü kapatın – karıncaların yiyeceğinize gelmeden evvel nerelerde yürüdüğünü bilemezsiniz.

Eğer karıncalardan kurtulmayı istiyorsanız 444 3 554 nolu ücretsiz hattımızdan bizi arayın ve biz randevu için 24 saat (Pazartesi - Cuma) içinde sizi arayalım.

GERÇEK : Bir karınca besin kaynağı keşfettikten sonra feromon izi bırakır. Bu kimyasal koloninin diğer karıncalarının da yiyecek bulması için yardımcı olur.

Karıncalardan nasıl kurtulacağınızı bulabilirsiniz.

Karınca Kovucular İçin Uzman Yardımı

sertifikalı teknisyenlerimiz söz konusu karınca kovucularsa; tüm detayları bilirler. Karınca türlerinin davranışlarını anlayarak en uygun ve etkili çözümü sunarlar. Evinizde veya iş yerinizde karınca istilasını ve aktivitesini kaldırmak yardımcı olur. Tüm uygulamalarımızın insanlar ve hayvanlar için güvenli olduğunu söylememiz gereklidir.

Karınca istilasından kurtulmak için 444 3 554 nolu ücretsiz hattımızı arayın ve bir randevu planlamak için 24 saat içinde geri dönüş yapalım.