Örümcekler

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

İşyeriniz İçin Örümcek Servisi

Yaygın örümcek korkusu nedeniyle, işyerinizde bir istila varlığı çalışanlarınıza büyük etkisi olabilir. Örümcek sorunu kamusal alanda yer alıyorsa müşterilerinizi korkutarak kazanç kaybına neden olabilir. 

Profesyonel uygulamalar genellikle tesislerde büyük örümcek istilası ile başa çıkmak için, özellikle potansiyel örümcek ısırıkları riskini önlemek için tavsiye edilir.

Rentokil'in Örümcek Kontrol & Gözlem Servisi

Örümcek kontrol ve gözlem hizmetimiz, sorunun tam kontrolü için gerekli güven sağlar. 

Zararlı olabilecek örümcek türlerini belirleyebilir ve sorunu tamamıyla kaldırmak için profesyonel uygulamalar sunmaktadır.

Hizmetimizin Avantajları:

  • 24 saat garantili geri dönüş

  • Ücretsiz ön inceleme

  • Hedefe Yönelik Örümcek Uygulaması – Profesyonel uygulama seçeneklerimiz: Örümcek ağı temizleme, öldürücü spreyler, sisleme.

  • Gönül rahatlığı izleme – Örümcekler için tasarlanmış böcek gözlem monitörleri kurarız, bu örümcekler için çekici değildir. Gözlem noktaları stratejik noktalar olan yiyecek arama, barınma veya eş arayabileceği muhtemel alanlarda konumlandırılır.

  • BPCA Sertifikalı Teknisyenlerimiz - Teknisyenlerimizin örümceklerin yaşam döngüsü ve davranışları konusunda uzmanlıkları vardır. Yakalanan örümcekler profesyonel olarak incelenecek ve herhangi bir zararlı türü bulunursa, uygulama için öneriler verilecektir.

  • Sektöre Özgü Uzmanlık – Geniş kapsamlı uygulama seçeneklerimiz günlük çalışmanızda minimum kesilme ile işinizin ihtiyaçlarına uygun çözüm sağlanıyor anlamına gelir.

  • Mevzuat Uzmanlığı - Uygulamalarımız tüm yasal ve sağlık ve güvenlik şartlarına uygundur.

İşyerinizin Örümceklerden Temizlenmesini mi İstiyorsunuz?

Örümcek ağını bulmak çok yaygındır ancak bu mutlaka profesyonel kontrol gerekir anlamına gelmez. 

Büyük örümcek istilaları korkutucu olabilir ve profesyonel yardım gerektirir. 

İşyeriniz için ücretsiz ön inceleme için 444 3 554 nolu hattımızdan bizi arayın