Örümcekler

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

Örümcek İstilası İşaretleri

Örümcekler ağ yaparlar ve bu ağlar ev veya işyerinizde örümcek olup olmadığını belirlemenin etkin yoludur. 

Genel olarak, örümcekler ev ve bahçelerin karanlık, kuytu yerlerinde bulunabilir.

  • Örümcek ağları arayın - Örümcek ağlarının büyüklüğü ve şekli türlerine göre değişir. Kimi huni şeklinde olurken, kimisi küre şeklinde olur.

  • Bazı örümcek türleri yuvadan çok ağlarda yaşar, bazıları serbest dolaşırken yarıklara sığınırlar. Bazı örümcek türleri için nemli ortamlar çekicidir. Bodrum, duvarlar, barakalar ve diğer nemli yerleri kontrol edin.

  • Diğer türler tavan araları, duvar ve tavan birleşme yerlerinde, klozet ve saklama kutuları gibi yerlerde olabilir.

  • Örümcekler diğer zararlılar ve karınca, sinek ve diğer örümceklerden beslenirler, dolayısıyla örümcekler diğer zararlıların çok olduğu yerlerde yemek bulmak için bekleyecektir.

Sonbaharda sıcaklık düştüğünde eş aramak için gizlendikleri yerden çıkarlar. Sonbaharın sonlarına doğru birçokları ölür, ancak bazıları kışın bahara kadar kış uykusuna yatar. 

Örümcek yumurtaları bir ipek kese içinde yerleştirilir, her kese içinde yüzeye sabitlenmiş, örümcek ağında gizli veya dişi tarafından taşınan yaklaşık 100 yumurta bulunur 

Eğer örümcek istilası konusunda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, Rentokil uzmanları ile konuşmak için 444 3 554 nolu ücretsiz hattımızdan bizi arayın.

Örümcek İstilası için profesyonel çözümler

Rentokil’de tüm teknisyenlerimiz BPCA sertifikalıdır. Örümcek istilasını türünü belirleyerek ve büyük istilaları kontrol etmek için profesyonel hizmetler sunuyoruz. 

Örümcek istilasında profesyonel yardım için, 444 3 554 nolu ücretsiz hattımızı arayın.