Pire

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

Pirelerden Nasıl Kurtulursunuz?

Evlerinde pire olması bir çok insanın tüylerini ürpertir ama bu hiçbir hatanız olmamasına rağmen başınıza gelebilecek bir durumdur. Evcil hayvanlar başka hayvanlardan ve ya mekanlardan pireleri taşıyarak eve getirebilirler.  Bu durumda, çok hızlı bir şekilde onlardan kurtulmak isteyeceksiniz.

Pirelerden Kurtulma İpuçları

Eğer sorunu erken görürseniz,  pireden kurtulmak için yapabileceğiniz birkaç şey var. Aşağıda eviniz için yapılacaklar listesini bulabilirsiniz.

  • 1. Hiçbir şey yapmadan önce halıları, mobilyaları, döşeme tahtaları arasındaki kırıkları, kumaş yüzeylerı vakumlu süpürgeyle süpürün. Sadece yetişkin pirelerden kurtulmak olmaz, yumurta ve larvalardan kurtulmak gereklidir. Pire  larvası ve halı, kilim gibi organik materyallerde toplanan yetişkin pire dışkısından beslenirler. Gıda kaynağını kaldırmak önemli bir adımdır.
    2. Elektrik süpürgesini çok dikkatli temizlenmeli çünkü pireler hala hayatta olacak.
    3. Evcil hayvanınızı pire tarağı ile düzenli olarak tarayın ve her hafta yatağını yıkayın  (İdeal sıcaklık 50°c veya yukarısı)
    4. Evcil hayvanınızda kaşınma ya da ısırık izleri görürseniz, veterinizle konuşmalısınız. Onlar evde evcil hayvanınız için kullanabileceğiniz pire spreyi veya tozu önerebilir.

Pirelerden kurtulmak için 444 3 554 nolu ücretsiz Rentokil hattını arayın,  24 saat (Pazartesi - Cuma) içinde randevu için size ulaşacağız.

Rentokil Pire Uygulamaları

Pire aktivitesinin geri gelmemesi veya tümüyle kaldırılmasını sağlamak istiyorsanız uzmanlarımızla temasa geçin.
British Pest Control Association(BPCA)sertifikalı teknisyenlerimiz evinizdeki pirelerden kurtulmak için ne yapılması gerektiğini bilir. Pirelerin farklı yaşam döngülerini anlayarak, en uygun ve etkili çözümü sunabilir. Bütün uygulamamalarımızın aileniz ve evcil hayvanlarınız için güvenli olacaktır.

Evinizdeki pireden kurtulmak için ücretsiz Rentokil 444 3 554 hattını arayarak, randevu alın.