Sıçanlar

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

İşyeriniz İçin Sıçan Kontrolü

Herhangi bir işyeri sıçan problemi ile karşı karşıya olabilir. Bazı işyerlerinde sıçan istilası sağlık ve güvenlik sorunlarına neden olabilir. Sıçanlar kabloları kemirdiğinden işletmeniz için ciddi bir yangın riski oluşturabilir. Sadece profesyonel sıçan kontrol programları binalarda sıçan riskine karşı koruma sağlayabilir.

Ücretsiz Zararlı Kontrol Teklifiniz İçin Bizimle İletişime Geçin

İşyeriniz İçin Sıçan Kontrol Çözümleri

Zararlı kontrol hizmetimiz işyerinizde ücretsiz ön incelemeyle başlar. Bu inceleme size uygun geliştirilmiş çözümleri belirleyebilmemiz için kritiktir.

  • Hızlı Müdahale – 24 saat içinde soruna müdahale (Pazartesi- Cuma) 
  • İşyerinizde Ücretsiz Öninceleme - İstila düzeyini ve türünü belirlemek için 
  • Satış Sorumlularımız- sektörel uzmanlıklarımız gıda işleme/üretim tesisleri gibi yüksek riskli alanlarda dahi sizler için uyarlanmış çözümler tavsiye etmemize yardımcı olur. 
  • BPCA Sertifikalı Teknisyenler – Uzman bilgisine sahip, bir çok farklı tesise düzenli hizmet veren ve yıl içerisinde binlerce kemirgen sorunu çözen deneyimli 
  • Mevzuat Uzmanlığı - Hedefe yönelik tüm uygulamalarımız mevzuata, tüm sağlık ve güvenlik yönetmeliğine uygun olarak yapılır 
  • Rodentisit Uzmanlığı – Etkin sıçan yemlerimiz ihtiyaca göre belirlenmiş olup kurcalamaya karşı dayanıklı(kilitli) yem istasyonlarında sabitlenirler. 
  • Tavsiyeler - Sorun çözülene kadar takip ziyaretleri yaparız.

Profesyonel Sıçan Kontrol Uygulamaları

İşinize başarıyla devam ettirebilmek için profesyonel uygulamalar gerekir. Bu, sıçan istilasının tamamen giderilmesi ve uzun süreli bir koruma sağlamanın tek yoludur. Çiğnenmiş kablolar ve ya dışkıların yoğun olduğu bölgeler gibi sıçan belirtileri görürseniz Rentokil’i 444 3 554 no’lu telefondan ücretsiz arayın.

Bize Ulasin