Sıçanlar

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

Sıçan Yemi

Evinizde veya işyerinizde sıçan kontrolünün en etkili yollarından birisi rodentisitlerdir. Rentokil’de dış alanda kullanıma uygun profesyonel yemler vardır. Özelleştirilmiş sıçan kontrol programımızın bir parçası olarak yem istasyonları ile sıçan yemi kullanımını birleştiriyoruz. BPCA sertifikalı teknisyenlerimiz ikinci nesil anticoagulant rodentisitlerin güvenli ve etkili kullanımı konusunda eğitilmişlerdir. Bu sorumlu rodentisit kullanımı (CRRU) sıkı gereksinimlerini karşılar. Bir meslek örgütü olarak saha personelimizin risklerin farkında olması sağlamak, profesyonel ürünler ile yaban hayatı ve hedef olmayan türler için bu bilgileri uygularız.

Sıçan Yemi Nedir?

Sıçan yemleri fareler ve sıçanlar için çok fazla toksik olan kimyasal zehirle formüle edilir. Çok çeşitli formülasyonları kullanıma uygundur. Tüm yemlerimiz Bitrex içerir, bu insan dili tarafından sert olarak test edilir. Yanlışlıkla insanlar tarafından tüketilirse, tadı hemen dışarı tükürülmesine neden olur.

Yem İstasyonu Kullanma

Sıçan yemlerimiz darbeye dayanıklı istasyonlarda sabitlenir. Kemirgenlere karşı etkin uygulama sağlaması için geliştirilmiş olup, test edilmiştir. Yem istasyonlarımız özellikle darbeye karşı dayanıklı, çocukların veya evcil hayvanların ulaşamayacakları şekilde dizayn edilmiştir. Yem sadece sıçanlar tarafından ulaşılabilecek şekilde tasarlanmış olup başkalarına zarar vermez.

Yem İstasyonu Kullanmanın Faydaları

  1. Kemirgen kontrolünün İş Sağlığı ve Güvenliği yönetmeliğine uygundur- yem istasyonları etiketleyerek amaç ve içeriklerini belirtir. 
  2. Çalışanlarınızı, müşterilerinizi dikkatsizlikten kaynaklanan zararlardan korur. 
  3. İşinizi kazanç kaybı ve itibar kaybına karşı korur.

Plastik Yem İstasyonu

  • Güvenli kilit sistemi ile polipropilen malzemeden üretilen plastik yem istasyonları duvara ya da yere monte edilebilir. 30 kg aşan bir çekme ağırlığına dayanacak şekilde test edilmiştir ve izinsiz açmaya karşı dirençlidir. 
  • Genellikle erişilebilir olmayan dış alanlar için tavsiye edilir. 
  • Tüm hava koşulları için uygundur

Metal Yem İstasyonu

  • Çinko kaplı çelikten imal edilen, korozyona karşı polyester tozu ile kurcalamaya dayanıklı metal yem istasyonları güvenli kilit sistemlerine sahiptir. 
  • Tüm dış alanlarda, özellikle hareketli araçlar ve tahrip riski olan alanlarda kullanılmasını öneririz. 
  • Ayrıca genel kamu alanları, çocuklar ve hedef olmayan yaban hayatı gibi yüksek riskli alanlar için önerilir. 
  • Tüm hava koşulları için uygundur.

Bize Ulasin