444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

Lumnia

Sinekler, sağlık için ciddi risk olabilecek ve işletmenizin saygınlığı üzerinde olumsuz etki yaratabilecek çok sayıda patojen yayabilir. Rentokil’in sinekle mücadeledeki yeni ürünü Lumnia cihazları, sinekleri etkili bir şekilde yok etmek ve işletmenizin saygınlık ve itibarını korumak için LED teknolojisi ve modern tasarımlardan yararlanır.

Sineklerin İşyerinizde Oluşturabileceği Olumsuz Etkiler

Karasinekler, Sivrisinekler, Meyve sinekleri, Kanal sinekleri ve diğer sinek türleri için mutfaklardan ve gıda hazırlama alanlarından gelen kokular cezbecidir. Kolay ulaşılan gıda kaynakları ve ılık hava koşullarında sinekler hızla çiftleşip çoğalırlar.  Vücutlarına kontamine olmuş pislik ve kirleri taşıyarak  temiz yüzeyleri ve gıdaları çabucak kontamine ederler. Salmonella, Cryptosporidium ve E. coli gibi patojenleri yayarlar.

Sinek İstilasına Karşı Uygun ve Etkili Koruma

Rentokil’in sineklerle mücadeledeki yeni ve özel ürünü Lumnia üniteleri, sinekleri etkili ve hijyenik bir şekilde kendine çekip, ortadan kaldırmak ve hapsetmek için yenilikçi ve patentli LED teknolojisiyle tasarlanıp geliştirilmiştir. Bu ürün, gıdalar, yüzeyler ve en önemlisi müşterilerinizin kontaminasyona maruz kalma riskini önemli ölçüde azaltır.

Lumnia  cihazları, daha düşük parlaklığı ve ünite içinde yakalanan sineklerin daha az görünmesini sağlayan yüksek çekicilik özelliğe sahip LED çıkış şeritleri kullanır. Yüksek performanslı bu üniteler, bina ve işyerinize tamamen uygun, modern ve kusursuz bir tasarıma sahiptir.

Enerji tasarruflu bu sinekle mücadele üniteleri, enerji tüketimini azaltmak amacıyla gündüzden geceye güç çıkışını otomatik olarak ayarlamak amacıyla ortamı izler. LED şeritlerinin en az üç yıllık ömrü vardır ve geleneksel sinek öldürücü ünitelerdekilere göre çok daha az enerji kullanır. Aslında, rakipleriyle karşılaştırıldığında; sinekle mücadeledeki yeni ürün Lumnia cihazları üç yıllık sürede ortalama %61 enerji tasarrufu sağlar.*

Lumnia

Yeni LED sinek öldürücü
Yüksek düzeyde sinekleri kendine çekme özelliğine sahip LED çıkışlı lambalar, sinekle mücadelede yüksek yakalama oranı için en uygun hala getirilmiş ve “Yarılanma Ömrü” testiyle Rentokil uzmanlarımız tarafından test edilmiştir.

Enerji tasarrufu
Lumnia cihazları, enerji tüketimini azaltmak için gündüzden geceye otomatik güç ayarlaması yapar. Lumnia’nın yüksek düzeyde sinekleri kendine çekme özelliğine sahip LED çıkışlı lambaları, rakipleriyle karşılaştırıldığında ortalama %61 enerji tasarrufu sağlar.

Müşteri ortamları için tasarlanmıştır
Lumnia, daha düşük parlaklığı ve yakalanan sineklerin daha az görünmesini sağlayan LED özelliğiyle modern ve kusursuz tasarıma sahip yüksek performanslı dört üniteden oluşur.

Boyutlar:
W 547 mm, H 298 mm, D 156 mm

Ağırlık:
5.14kg

Tip:
Yapışkan levhalı 

Lumnia Sinekle Mücadele Ünitelerinin Avantajları

  • Enerji tüketimini azaltmak için gündüzden geceye otomatik güç ayarlaması yapar
  • Enerji tüketimini azaltmak için kış ve yaz ayarları arasında enerji modu düzenlenebilir.
  • LED şeritler geleneksel sinek öldürücülere göre daha az enerji kullanır ve parlaklığı düşüktür.
  • Sinekleri etkili ve hijyenik bir şekilde kendine çeker, ortadan kaldırır ve hapseder.
  • Akıllı tasarımı sayesinde, yakalanan sineklerin görünürlüğünü en aza indirir.

Lumnia LED elektrikli sinek öldürücüler işyeriniz ve müşterileriniz için sorunsuz ve rahat bir ortam sunar
*Rakip ünitelerle karşılaştırılarak Rentokil Initial tarafından yapılan enerji tüketim testi.

Güvenlik Mantığıyla Tasarlanmıştır

Lumnia sinekle mücadele üniteleri sadece uçan zararlıları etkili bir şekilde ortadan kaldırmak üzere tasarlanmamıştır. Sağlık ve Güvenlik, Lumnia’nın geliştirilmesi sırasındaki en önemli ve birincil konudur. Üniteler, emniyetli erişim için kaydırmalı bir mekanizmayla tasarlanmıştır. Başka bir deyişle belirtmek gerekirse, sinekle mücadele ünitelerini çalıştırırken merdiven kullanmaya gerek yoktur ve bu durum, birçok işyerindeki önemli Sağlık ve Güvenlik konusudur.