Sivrisinekler ve Tatarcıklar

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

İşletmeniz İçin Sivrisinek Hizmetleri

İşletmenizde bir sivrisinek sorunu varsa hızlı bir şekilde kurtulmak isteyeceksiniz. Sivrisinekler, yalnızca personeliniz için bir sıkıntı değil aynı zamanda net gelirleriniz içinde kötü sonuçlar doğurabilir. Müşterilerin istediği son şey, tesisinizde ısırılmaktır ve bu durum itibarınıza zarar verebilir. 

Türkiye'de sivrisineklerden gelen herhangi bir hastalığa yakalanmak nadir de olsa hala mümkündür. Batı Nil virüsünü Avrupa'daki insanlara taşımakla şüphelenilen sivrisinek türü, 2012 yılında Kuzey Kent ve Güney Essex' in bataklıklarında keşfedilmiştir.

Rentokil'in Sivrisinek Hizmeti

BPCA (British Pest Control Association) sertifikalı teknisyenlerimiz, zihninizi dinlendirmeye yardımcı olabilirler: 

  • Teknisyenlerimiz; hedeflenen uygulamayı sunan, tavsiyelerde bulunan ve sivrisineklerin ve tatarcıkların alışkanlıkları konusunda uzman kişilerdir.
  • Kapsamlı bilgileri, işletmenizde sivrisinek ve tatarcıklardan etkin bir şekilde kurtulmak için en uygun tedaviyi uygulamalarına imkân sağlar.
  • İşletmeniz için hızlı ve etkili bir dizi Luminos elektrikli sinek öldürücülerimiz mevcuttur. 

Rentokil'i 444 3 554 numaralı telefondan arayın ve 24 saat içinde size geri döneceğiz. Uzman teknisyenlerimiz, evinizde veya işyerinizde sivrisineklerden kurtulmak için ihtiyaç duyduğunuz hedef çözümleri kuracaklardır. 

GERÇEK: Türkiye'de 30'dan fazla çeşitte sivrisinek mevcuttur, bunlardan beşi yerli değildir – Ev sivrisineği en yaygın olanıdır.

Hızlı, Verimli Elektrikli Sinek Öldürücüler

Luminos Işıklı Sinek Tutucu Cihazlarımız sayısız avantajlar sunmaktadır: 

  • Benzersiz kapsülleme teknolojisi veya yapışkanlı tuzaklar yoluyla uçan haşereleri hızlı ve verimli bir şekilde uzaklaştırılması. 
  • Bir dizi iç ortam ve aynı zamanda son derece etkili sivrisinek kontrolü için özel gereksinimleri olan çok çeşitli endüstriler için uygundur.
  • Geleneksel cihazların aksine, uçan haşereden kaynaklanan kirlilik ve ölü böceklerin parçalanması veya patlaması riskini azaltır. Yakalama tepsisi, karışıklık ve sivrisinek sorunu yoktur. 
  • Tüm yasal, sağlık ve güvenlik şartlarına uyarak huzuru sağlar. 

Işıklı Sinek Tutucu Cihazlarımız olabildiğince iyi performans göstermelerini sağlamak için, bilimsel 'Yarı Ömür' ölçümü kullanarak bir dizi test gerçekleştiriyoruz. Bu, her birimin bir bölgedeki sivrisinek ve sineklerin % 50'sini ne kadar hızlı yakaladığını ve bunu genel etkinlik için bir başlangıç noktası olarak kullanmasını ölçer.

Bugün Uzman Haşere Tavsiyesi Alın

Şimdi harekete geçin ve işletmenizdeki sivrisinek sorununu hızlı bir şekilde çözmeye yardım edeceğiz. Uzmanlarımız, randevu ayarlamak için aramanıza müteakip 24 saat içinde (Pazartesi- Cuma) sizinle iletişime geçecektir. 

Rentokil'i 444 3 554'den ücretsiz arayın. Işıklı sinek tutucu cihaz serimizi kullanarak işletmeniz için hızlı, etkili bir sivrisinek ve tatarcık tedavisi sunacağız.