Sivrisinekler ve Tatarcıklar

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

Sivrisineklerden Nasıl Kurtulabilirsiniz

Sivrisinekler ağır eleştiri alırlar, bununla birlikte dürüst olmak gerekirse bu eleştirileri hak ediyorlar. Odanızda uykuya dalmaya çalışırken duyduğunuz yüksek sesli sivrisinek vızıltısından daha fazla sinir bozucu çok az şey vardır. Sadece gecenin bir noktasında sizi ısıracaklarını bilirsiniz. 

Sivrisinekler, rahatsız edici kaşıntılı ısırıkları olan gerçek bir baş belası olabilir. Bu ısırıklar dişilerden gelir. Erkek sivrisinekler, nektar ve diğer tatlı şeylerle beslemeyi tercih ederler. 

Rentokil' i 444 3 554 numaralı telefondan arayın ve 24 saat içinde size geri döneceğiz. İşletmeniz ya da evinizde sivrisineklerden nasıl kurtulacağınız konusunda uzman BPCA (British Pest Control Association) teknisyenlerimizden birisi ile ziyaret düzenleyeceğiz. 

GERÇEK: Sivrisinek ısırmasının neden olduğu kırmızı şişiklere ve kaşıntılara, sivrisinek tükürüğüne alerjik bir reaksiyon neden olur.

Neden Rentokil'i Seçmelisiniz?

  • BPCA Sertifikalı Teknisyenler - Teknisyenlerimizin hepsi BPCA (British Pest Control Association) sertifikalıdır ve bu, teknisyenlerimizin her durumda sivrisineklerden nasıl kurtulacaklarını bilirler.

  • Uzman Bilgisi - Türkiye'deki her sinek türünün alışkanlıklarını anlarlar ve bu anlayış, sivrisinek ya da tatarcık problemlerinizi kapsamaktadır.

  • Hedef Uygulamalar - Kapsamlı bilgilerimiz, evinizde sivrisineklerden kurtulmak için size yönelik hedef uygulama sunabilmemiz anlamına gelmektedir.

Bugün Sivrisinek Uzmanını Arayın

Şimdi harekete geçin ve evinizdeki sivrisinek sorununu hızlı bir şekilde çözmeye yardımcı olacağız. Görüşmenize müteakip 24 saat içinde (Pazartesi- Cuma) uygun bir randevu ayarlamak için sizinle iletişime geçeceğiz.

 Evinizde veya işyerinizde sivrisineklerden veya tatarcıklardan nasıl kurtulacağınız hakkında daha fazla bilgi için Rentokil'i 444 3 554'den ücretsiz olarak arayın.