Tahtakurdu

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

Tahtakurdu Uygulamaları

Deneyimli ve uzman satış temsilcilerimiz evinizde veya işyerinizde bir inceleme gerçekleştirir ve bu değerlendirmenin sonucunda en iyi uygulamayı sunarlar. 

 • Problemin Kapsamı 
 • Tahtakurdu ile ilgili türler 
 • İstilada aktivite seviyesi 

Çok büyük veya küçük lokasyon hiç fark etmez! Rentokil tahtakurdu uygulamaları, binanızın her yaşına uygun olarak etkin bir şekilde ortadan kaldırır ve 30 yıllık garanti ile desteklenir.

İnceleme Süreci

Evlerde ve işyerlerinde ki yapısal bütünlük için tahtakurdu uygulamaları mümkün olduğunca detaylı olmasını sağlıyoruz. 

Satış uzmanlarımız tarafından yapılan incelemelerde tahtakurdu ve ilgili tüm problemler örn. Nemli veya çürüyen tahtalar da dahil olmak üzere tespit edilecektir. 

Ön İnceleme Süreci

  1. İlk Değerlendirme - Eğer bir sorun olduğuna inanıyorsanız satış temsilcimizden gelen arama size tüm sorunlarınızın özetini sunar.
  2. Ön inceleme Düzenleme – Satış temsilcimiz bir istila olduğuna inanıyorsa, sizin için en uygun zaman ve tarihi ayarlayacaktır. 
  3. Mülkiyet Ziyareti – Bulunan tüm problemleri sizle paylaşacaklardır. 
  4. Son Raporu – Posta veya e-mail yoluyla belirlenen sorunları özeti ve uygulama için maliyeti gönderilir.

Tahtakurdu Temizleme Yöntemleri

Evinizde veya işyerinizdeki tahtakurdu problemi için üç özel uygulama sunuyoruz..
  • Su Bazlı Uygulama – Son derece etkili verimli uygulamadan kısa bir süre sonra, uygulama alanına yeniden girmenize olanak verir. 
  • Fümigasyon – Ticari işletmelerde işinize zarar vermeden tahtakurdunun tüm yaşam evrelerini ortadan kaldırmak için ağırlıklı olarak fümigasyon kullanılır