Tahtakurusu

444 3 554  nolu telefondan bizi arayın veya bize ulaşın

İşiniz İçin Tahtakurusu Kontrolü

Tahtakurusu işiniz için potansiyel risk oluşturur. Dolayısıyla oteller gibi konaklama sunan kurumlar ve ulaşım istila için çok daha yüksek risk oluşturmaktadır.
Yoğun çalışan işletmelerde , erken tanı  ve hızlı, etkili tahtakurusu çözümleri ile işinizde kesintileri minimuma indirmek kritik bir öneme sahiptir.

Rentokil’in Tahtakurusu Hizmeti

Hedefe yönelik çözümler için, tüm çevre ortamlarında kullanılabilen çeşitli hizmetler sağlıyoruz. Geniş yelpazeli kontrol çözümleri sayesinde işiniz için daha hızlı yanıt süreleri ve  yenilikçi uygulamalar sunuyoruz.
Hizmetimizin bir parçası olarak, işletmenize özel uygulama planı geliştirmek için ücretsiz inceleme yapıyoruz.

Hizmetimizin Faydaları

  • Ön İnceleme - Ücretsiz ön inceleme

  • Hızlı geri dönüş Süreleri - – 24 saat içinde çağrınıza geri döner ve işinizde gereksinimlerinizi belirlemek için inceleme ziyareti planlarız

  • BPCA sertifikalı satış temsilcileri - Sektöre özel uzmanlık ile hızlı bir şekilde istila durumunu belirleyerek, hedefe yönelik özel çözümler sunarlar

  • Deneyimli, uzman teknisyenler - Güvenli ve etkili bir uygulama için, otel ve diğer konaklama işletmelerinin gereksinimlerini anlarlar.

  • Acil Müdahale - Bir servis planına karar verildikten sonra Rentokil teknisyeni işyerinize gelerek uygulamaya ivedilikle başlayacaktır.

  • Servis - İşyeriniz için hedeflenen servis

  • Küp Konsept Yaklaşımı - Konaklama sektöründe birbirine komşu odaları da incelemek. Bu konsept tahtakurusu görülen odaya minimum 3 ziyaret uygulamaya ek olarak, çevresindeki(Alt-üst-sağ-sol) odalara da inceleme yapmayı (gerekirse uygulama) öngörür. Tahtakuruları komşu odalara da çok kolay yayılabilirler.

  • Gelecekte riskleri azaltmak için proaktif hizmet - Risk değerlendirmesi dahil, personel eğitimleri ve proaktif uygulamalar. Bizim önerimiz yılda en az bir kez tüm ayrıntıları sizinle mutabık olacak şekilde tüm riskli alanları incelenmesidir.

Güvenli ve etkili tahtakurusu uygulaması için bugün Rentokil'i arayın. 24 Saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz

Yüksek Tahtakurusu Riskli Sektörler

Eğer işinizde konaklama ve ulaşım sağlıyorsanız, tahtakurusu kontrolü için proaktif bir yaklaşım düşünmelisiniz. İşletmenizde istilayı tanımlamak ve ne yapılması gerekir, nereleri kontrol etmek gerekir öğrenmek için pratik ipuçları ve öneriler  olan broşürümüze göz atın.
• Hastane, Otel, Misafir evleri
• Ulaşım- Havayolu, tren yolu, yolcu vagonları
• Kamu kurumları – Sağlık, üniversite, hapishane
Bu kadar geniş bir istila kaynağı olduğu düşünülürse tahtakurularının işletme tesislerine girmesini engellemek neredeyse imkansızdır.
İşiniz için en iyi korunma tahtakurusunun yaygın işaretlerinin erken teşhis etmektir. Eğer kontrol edilmezse gelir kaybına ve işyerinizin mecburi olarak kapatılmasına tehlikesi ile karşı kaşıya kalabilirsiniz.
Tahtakurusu varlığı sizin ve müşterilerinizin işini sıkıntıya sokar.
Rentokil’in tahtakurusu kontrolünün işinizdeki yararlarını anlamak için aşağıdaki videomuzu izleyin.